Header Ads

Γ’ Εθνική: Η κλήρωση για τον 3ο Όμιλο

διεξήχθη η κλήρωση για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής και τους οκτώ ομίλους που το απαρτίζουν. Στον Τρίτο όμιλο συμμετέχουν 14 ομάδες, από τις ΕΠΣ Θεσσαλίας, Λάρισας, Πιερίας, Τρικάλων, Καρδίτσας, Φθιώτιδας και Ευρυτανίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 3ου Ομίλου της Γ’ Εθνικής

1η αγωνιστική 14η
ΑΣ Μετέωρα-Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΕ Καρίτσας-Δίας Δίου
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΟ Σελλάνων
Ατρόμητος Παλαμά-ΓΣ Αλμυρός
Θησέας Αγριάς-Πιερικός
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Ηρακλής Λάρισας

2η αγωνιστική 15η
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΣ Μετέωρα
Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΕ Καρίτσας
ΑΟ Ποταμιάς-Διγενής Νεοχωρίου
Δίας Δίου-Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων-Θησέας Αγριάς
ΓΣ Αλμυρός-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Πιερικός-Ηρακλής Λάρισας

3η αγωνιστική 16η
ΑΣ Μετέωρα-ΑΕ Καρίτσας
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΠΟ Αταλάντη
Ατρόμητος Παλαμά-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Θησέας Αγριάς-ΑΟ Ποταμιάς
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Δίας Δίου
Ηρακλής Λάρισας-ΑΟ Σελλάνων
Πιερικός-ΓΣ Αλμυρός

4η αγωνιστική 17η
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΣ Μετέωρα
ΑΕ Καρίτσας-Ατρόμητος Παλαμά
ΑΠΟ Αταλάντη-Θησέας Αγριάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΟ Ποταμιάς-Ηρακλής Λάρισας
Δίας Δίου-Πιερικός
ΑΟ Σελλάνων-ΓΣ Αλμυρός

5η αγωνιστική 18η
AΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά
Θησέας Αγριάς-Διγενής Νεοχωρίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας-ΑΠΟ Αταλάντη
Πιερικός-Διαγόρας Στεφανοβικείου
ΓΣ Αλμυρός-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΟ Σελλάνων-Δίας Δίου

6η αγωνιστική 19η
Θησέας Αγριάς-ΑΣ Μετέωρα
Ατρόμητος Παλαμά-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Διγενής Νεοχωρίου-Ηρακλής Λάρισας
ΑΕ Καρίτσας-Πιερικός
ΑΠΟ Αταλάντη-ΓΣ Αλμυρός
Διαγόρας Στεφανοβικείου-ΑΟ Σελλάνων
ΑΟ Ποταμιάς-Δίας Δίου

7η αγωνιστική 20ή
ΑΣ Μετέωρα-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ηρακλής Λάρισας-Θησέας Αγριάς
Πιερικός-Ατρόμητος Παλαμά
ΓΣ Αλμυρός-Διγενής Νεοχωρίου
ΑΟ Σελλάνων-ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου-ΑΠΟ Αταλάντη
ΑΟ Ποταμιάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου

8η αγωνιστική 21η
Ηρακλής Λάρισας-ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Πιερικός
Θησέας Αγριάς-ΓΣ Αλμυρός
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου-Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας-ΑΟ Ποταμιάς
ΑΠΟ Αταλάντη-Διαγόρας Στεφανοβικείου

9η αγωνιστική 22η
ΑΣ Μετέωρα-Πιερικός
ΓΣ Αλμυρός-Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων-Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου-Θησέας Αγριάς
ΑΟ Ποταμιάς-Ατρόμητος Παλαμά
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Διγενής Νεοχωρίου
ΑΕ Καρίτσας-ΑΠΟ Αταλάντη

10η αγωνιστική 23η
ΓΣ Αλμυρός-ΑΣ Μετέωρα
Πιερικός-ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας-Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης-ΑΟ Ποταμιάς
Θησέας Αγριάς-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Ατρόμητος Παλαμά-ΑΠΟ Αταλάντη
Διγενής Νεοχωρίου-ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική 24η
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Σελλάνων
Δίας Δίου-ΓΣ Αλμυρός
ΑΟ Ποταμιάς-Πιερικός
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Ηρακλής Λάρισας
ΑΠΟ Αταλάντη-Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας-Θησέας Αγριάς
Ατρόμητος Παλαμά-Διγενής Νεοχωρίου

12η αγωνιστική 25η
Δίας Δίου-ΑΣ Μετέωρα
ΑΟ Σελλάνων-ΑΟ Ποταμιάς
ΓΣ Αλμυρός-Διαγόρας Στεφανοβικείου
Πιερικός-ΑΠΟ Αταλάντη
Ηρακλής Λάρισας-ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Διγενής Νεοχωρίου
Θησέας Αγριάς-Ατρόμητος Παλαμά

13η αγωνιστική 26η
ΑΣ Μετέωρα-ΑΟ Ποταμιάς
Διαγόρας Στεφανοβικείου-Δίας Δίου
ΑΠΟ Αταλάντη-ΑΟ Σελλάνων
ΑΕ Καρίτσας-ΓΣ Αλμυρός
Διγενής Νεοχωρίου-Πιερικός
Ατρόμητος Παλαμά-Ηρακλής Λάρισας
Οικονόμος Τσαριτσάνης-Θησέας Αγριάς
Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.