Header Ads

Η κλήρωση του πρωταθλήματος της «DE-TOX»-Α’ Ερασιτεχνικής

Διενεργήθηκε , στο περιθώριο της Καταστατικής Γενικής Συνέλευσης της ΕΠΣΛ, η κλήρωση του πρωταθλήματος της «DE-TOX»-Α’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας για την περίοδο 2019-2020.

Η πρεμιέρα ορίστηκε για την Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου. Το ενδιαφέρον αναμένεται έντονο από την 1η κιόλας αγωνιστική η οποία φιλοξενεί σημαντικά παιχνίδια, όπως Τύρναβος-Μακρυχώρι και Σμόλικας-ΠΟΕ.

Αναλυτικά το αγωνιστικό πρόγραμμα όπως αυτό διαμορφώθηκε μετά την κλήρωση:

1η αγωνιστική 16η
Βλαχογιάννι-Δαμασιακός
Δωτιέας Αγιάς-Μαυροβούνι
Σμόλικας-ΠΟ Ελασσόνας
Κιλελέρ-Αμπελιά
Αχιλλέας Φ.-Αβέρωφ
Λάρισα 2012-Φαλανιακός
Αργυροπούλι-Αμπελωνιακός
Τύρναβος-Μακρυχώρι

2η αγωνιστική 17η
Δωτιέας Αγιάς-Βλαχογιάννι
Δαμασιακός-Σμόλικας
Μαυροβούνι-Κιλελέρ
ΠΟ Ελασσόνας-Αχιλλέας Φ.
Αμπελιά-Λάρισα 2012
Αβέρωφ-Αργυροπούλι
Φαλανιακός-Μακρυχώρι
Αμπελωνιακός-Τύρναβος

3η αγωνιστική 18η
Βλαχογιάννι-Σμόλικας
Κιλελέρ-Δωτιέας Αγιάς
Αχιλλέας Φ.-Δαμασιακός
Λάρισα 2012-Μαυροβούνι
Αργυροπούλι-ΠΟ Ελασσόνας
Μακρυχώρι-Αμπελιά
Τύρναβος-Αβέρωφ
Φαλανιακός-Αμπελωνιακός

4η αγωνιστική 19η
Κιλελέρ-Βλαχογιάννι
Σμόλικας-Αχιλλέας Φαρ.
Δωτιέας Αγιάς-Λάρισα 2012
Δαμασιακός-Αργυροπούλι
Μαυροβούνι-Μακρυχώρι
ΠΟ Ελασσόνας-Τύρναβος
Αμπελιά-Αμπελωνιακός
Αβέρωφ-Φαλανιακός

5η αγωνιστική 20ή
Βλαχογιάννι-Αχιλλέας Φ.
Λάρισα 2012-Κιλελέρ
Αργυροπούλι-Σμόλικας
Μακρυχώρι-Δωτιέας
Αγιάς Τύρναβος-Δαμασιακός
Αμπελωνιακός-Μαυροβούνι
Φαλανιακός-ΠΟ Ελασσόνας
Αμπελιά-Αβέρωφ

6η αγωνιστική 21η
Λάρισα 2012-Βλαχογιάννι
Αχιλλέας Φ.-Αργυροπούλι
Κιλελέρ-Μακρυχώρι
Σμόλικας-Τύρναβος
Δωτιέας Αγιάς-Αμπελωνιακός
Δαμασιακός-Φαλανιακός
Μαυροβούνι-Αβέρωφ
ΠΟ Ελασσόνας-Αμπελιά

7η αγωνιστική 22η
Βλαχογιάννι-Αργυροπούλι
Μακρυχώρι-Λάρισα 2012
Τύρναβος-Αχιλλέας Φ.
Αμπελωνιακός-Κιλελέρ
Φαλανιακός-Σμόλικας
Αβέρωφ-Δωτιέας Αγιάς
Αμπελιά-Δαμασιακός
Μαυροβούνι-ΠΟ Ελασσόνας

8η αγωνιστική 23η
Μακρυχώρι-Βλαχογιάννι
Αργυροπούλι-Τύρναβος
Λάρισα 2012-Αμπελωνιακός
Αχιλλέας Φ.-Φαλανιακός
Κιλελέρ-Αβέρωφ
Σμόλικας-Αμπελιά
Δωτιέας Αγιάς-ΠΟ Ελασσόνας
Δαμασιακός-Μαυροβούνι

9η αγωνιστική 24η
Βλαχογιάννι-Τύρναβος
Αμπελωνιακός-Μακρυχώρι
Φαλανιακός-Αργυροπούλι
Αβέρωφ-Λάρισα 2012
Αμπελιά-Αχιλλέας Φ.
ΠΟ Ελασσόνας-Κιλελέρ
Μαυροβούνι-Σμόλικας
Δαμασιακός-Δωτιέας Αγιάς

10η αγωνιστική 25η
Αμπελωνιακός-Βλαχογιάννι
Τύρναβος-Φαλανιακός
Μακρυχώρι-Αβέρωφ
Αργυροπούλι-Αμπελιά
Λάρισα 2012-ΠΟ Ελασσόνας
Αχιλλέας Φ.-Μαυροβούνι
Κιλελέρ-Δαμασιακός
Σμόλικας-Δωτιέας Αγιάς

11η αγωνιστική 26η
Βλαχογιάννι-Φαλανιακός
Αβέρωφ-Αμπελωνιακός
Αμπελιά-Τύρναβος
ΠΟ Ελασσόνας-Μακρυχώρι
Μαυροβούνι-Αργυροπούλι
Δαμασιακός-Λάρισα 2012
Δωτιέας Αγιάς-Αχιλλέας Φαρ.
Σμόλικας-Κιλελέρ

12η αγωνιστική 27η
Αβέρωφ-Βλαχογιάννι
Φαλανιακός-Αμπελιά
Αμπελωνιακός-ΠΟ Ελασσόνας
Τύρναβος-Μαυροβούνι
Μακρυχώρι-Δαμασιακός
Αργυροπούλι-Δωτιέας Αγιάς
Λάρισα 2012-Σμόλικας
Αχιλλέας Φ.- Κιλελέρ

13η αγωνιστική 28η
Βλαχογιάννι-Αμπελιά
ΠΟ Ελασσόνας-Αβέρωφ
Μαυροβούνι-Φαλανιακός
Δαμασιακός-Αμπελωνιακός
Δωτιέας Αγιάς-Τύρναβος
Σμόλικας-Μακρυχώρι
Κιλελέρ-Αργυροπούλι
Αχιλλέας Φ.-Λάρισα 2012

14η αγωνιστική 29η
ΠΟ Ελασσόνας-Βλαχογιάννι
Αμπελιά-Μαυροβούνι
Αβέρωφ-Δαμασιακός
Φαλανιακός-Δωτιέας
Αγιάς Αμπελωνιακός-Σμόλικας
Τύρναβος-Κιλελέρ
Μακρυχώρι-Αχιλλέας Φ.
Αργυροπούλι-Λάρισα 2012

15η αγωνιστική 30ή
Βλαχογιάννι-Μαυροβούνι
Δαμασιακός-ΠΟ Ελασσόνας
Δωτιέας Αγιάς-Αμπελιά
Σμόλικας-Αβέρωφ
Κιλελέρ-Φαλανιακός
Αχιλλέας Φ.-Αμπελωνιακός
Λάρισα 2012-Τύρναβος
Αργυροπούλι-Μακρυχώρι

eleftheria.gr
Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.