Header Ads

Οι 151 Υποψήφιοι Δημοτικοί και Κοινοτικοί Σύμβουλοι της Λαϊκής Συσπείρωσης Δήμου Ελασσόνας

Χθες Σάββατο 4.5.2019 το πρωί, ο υποψήφιος Δήμαρχος Ελασσόνας με τη Λαϊκή Συσπείρωση Δημήτρης Αβρανάς κατέθεσε τις υποψηφιότητες των δημοτικών και κοινοτικών συμβούλων του Δήμου Ελασσόνας, στο Πρωτοδικείο Λάρισας.
Οι υποψηφιότητες έχουν ως εξής:

«ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ»

ΑΒΡΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ Υποψήφιος Δήμαρχος

Εκλογική Περιφέρεια Αντιχασίων
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΒΡΑΝΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
2. ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
5. ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6. ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
7. ΤΖΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
8. ΨΩΜΙΑΔΟΥ- ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΑΝΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Βερδικούσσης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΔΙΧΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
2. ΖΑΓΚΑ- ΒΑΪΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗ - ΔΑΟΥΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
4. ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ
5. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ελασσόνας
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
2. ΓΑΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
3. ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4. ΓΚΑΝΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
5. ΓΚΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
6. ΔΗΜΟΥ - ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
7. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
9. ΜΑΡΜΑΡΕΝΤΖΑ - ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
10. ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ
11. ΜΠΑΤΣΙΛΑ - ΑΛΕΞΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
12. ΜΠΟΥΤΖΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
13. ΠΑΛΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ
14. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
15. ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
16. ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
17. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18. ΤΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ
19. ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ
20. ΧΑΤΖΗ - ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
21. ΧΑΤΖΗΛΕΛΕΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Καρυάς
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2. ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Λιβαδίου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ
2. ΓΚΟΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
3. ΚΑΤΣΑΡΑ - ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5. ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΩΜΑΗ του ΘΩΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Ολύμπου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2. ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
3. ΚΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
4. ΚΟΛΟΒΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
5. ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΕΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6. ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Ποταμιάς
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΒΑΛΙΑΚΟΥ - ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
3. ΖΙΩΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4. ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΑΘΗ του ΦΛΩΡΟΥ
5. ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
6. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7. ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑ
8. ΤΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Σαρανταπόρου
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
2. ΝΑΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ
4. ΠΑΣΧΟΥ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
5. ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τσαριτσάνης
Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1. ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ
2. ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3. ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ
4. ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5. ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΒΑΡΘΟΛΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΑΡΣΑΜΗ ΘΕΟΓΝΩΣΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΙΤΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ
ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΑΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ του ΜΙΧΑΗΛ
ΚΑΨΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
ΨΩΜΙΑΔΟΥ - ΚΟΥΝΑΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ


ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΙΤΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΚΙΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΓΚΙΑΤΟΥ ΧΑΪΔΩ (ΧΑΡΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
ΖΗΒΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ
ΝΟΥΣΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΑΜΑΝΗ – ΑΔΑΜΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΔΙΩΤΗ – ΜΑΝΤΖΩΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΝΙΚΗΦΟΡΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΓΑΛΑΝΟΒΡΥΣΗΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΝΤΙΝΑ – ΣΥΜΙΟΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΕΣΤΗ
ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΠΥΡΟΥ
ΣΙΔΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΔΟΛΙΧΗΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΛΙΟΛΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΘΩΜΑ
ΜΑΝΤΖΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ
ΚΑΨΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΠΑΡΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΖΗΣΗ
ΤΣΙΝΙΚΟΥ ΡΕΒΕΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΟΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΓΚΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΚΟΤΖΙΑΕΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΧΑΛΚΙΔΟΥ – ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑΣ ΚΑΡΥΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΚΑΚΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΕΛΛΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΦΩΤΙΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΤΑΣΙΟΥ – ΔΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΚΟΚΚΙΝΟΠΗΛΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΖΙΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΖΩΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΜΗΛΕΑΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΒΑΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΓΚΙΑΤΑ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΡΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΟΣ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ – ΚΑΡΑΦΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΤΖΕΪΠΙΔΟΥ – ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΡΑΙΤΩΡΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗ – ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΠΥΘΙΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΚΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΣΙΑΜΗΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΕΛΛΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟΥ
ΤΣΑΚΙΣΤΑΡΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΛΑΪΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΣΤΕΦΑΝΟΒΟΥΝΟΥ
Υποψήφιοι κοινοτικοί σύμβουλοι
ΑΒΡΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΤΣΑΡΙΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΦΩΤΙΑΔΟΥ – ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ


ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΓΕΡΑΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΡΥΟΒΡΥΣΗΣ
ΓΚΑΡΛΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ
ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΟΛΓΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.