Header Ads

Τα πρώτα 100 ονόματα υποψηφίων της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Ελασσόνας

Μήνυμα σύγκρουσης, ελπίδας, πάλης και κοινωνικής ανατροπής έστειλε ο υποψήφιος δήμαρχος Ελασσόνας Δημήτρης Αβρανάς στο γεμάτο από κόσμο θέατρο "Φαρμάκη" στην κεντρική του ομιλία και στην παρουσίαση του ψηφοδελτίου για την δημοτική παράταξη της "Λαικής Συσπείρωσης Ελασσόνας".

Προηγήθηκε η κεντρική ομιλία του Υποψήφιου Περιφερειάρχη Θεσσαλίας Τάσου Τσιαπλέ παρουσία όλων των υποψήφιων περιφερειακών συμβούλων του και δη των Ελασσονιτών Στέλλας Πακάκη και Παναγιώτη Νούσια ενώ στη συνέχεια στο βήμα ανέβηκε ο Δημήτρης Αβρανάς όπου έστειλε το μήνυμα για τις αυτοδιοικητικές εκλογές λίγο πριν παρουσιάσει τα πρώτα 100 ονόματα του συνδυασμού και τους υποψηφίους συμβούλους του στο κεντρικό και στα τοπικά ψηφοδέλτια.

Τα πρώτα 100 ονόματα υποψηφίων της Λαϊκής Συσπείρωσης στο Δήμο Ελασσόνας
1.ΑΒΡΑΝΑ ΑΓΛΑΪΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ
2.ΑΒΡΑΝΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΗ
3.ΑΛΕΞΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΡΓΟΔΗΓΟΣ-ΤΕΧΝΙΚΟΣ
4.ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΑΓΡΟΤΗΣ-ΕΚΠΡΟΣΩΠΟΣ ΤΗΣ Τ.Κ. ΓΕΡΑΝΕΙΩΝ
5.ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ-ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
6.ΑΠΟΣΤΟΛΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΝΑΥΤΕΡΓΑΤΗΣ
7.ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ -ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
8.ΒΑΓΕΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ Τ.Κ. ΚΑΡΥΑΣ
9.ΒΑΚΟΥΦΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ-ΑΓΡΟΤΗΣ
10.ΒΑΚΡΑΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ-ΔΗΜΟΤΙΚΟΣ ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
11.ΒΑΛΙΑΚΟΥ- ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΟΣ- ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
12.ΒΑΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
13.ΒΑΡΒΑΡΕΖΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ του ΛΑΖΑΡΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ
14.ΒΙΤΚΟΣ ΘΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
15.ΓΑΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ-ΕΜΠΟΡΟΣ
16.ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
17.ΓΚΑΡΛΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
18.ΓΚΑΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
19.ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΡΑΝΙΩΤΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΧΩΡΩΝ "Η ΞΗΡΟΚΡΑΝΙΑ''
20.ΓΚΟΥΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΑΓΡΟΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΑΣ
21.ΓΚΟΥΝΤΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
22.ΔΗΜΟΥ- ΚΑΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΣΤΟ ΚΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΑ ΥΓΕΙΑΣ ΝΟΜΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ
23.ΔΡΑΓΑΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
24.ΖΑΓΚΑ- ΒΑΪΟΥ ΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
25.ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
26.ΖΗΒΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΠΑΥΛΟY-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ
27.ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
28.ΖΙΩΖΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
29.ΖΩΤΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
30.ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΝΑΥΤΕΡΓΑΤΗΣ
31.ΚΑΚΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
32.ΚΑΡΑΜΟΥΛΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΓΕΩΠΟΝΟΣ- ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΟΛΥΜΠΟΥ
33.ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΕΙΚΟΝΟΓΡΑΦΟΣ
34.ΚΑΡΑΝΑΣΤΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΓΕΩΠΟΝΟΣ
35.ΚΑΡΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
36.ΚΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ-ΑΓΡΟΤΗΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟ ΟΛΥΜΠΟΥ
37.ΚΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΟΔΗΓΟΣ ΤΑΞΙ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ Τ.Κ. ΠΥΘΙΟΥ
38.ΚΑΤΣΑΡΙΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
39.ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ-ΑΓΡΟΤΗΣ
40.ΚΑΨΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
41.ΚΛΕΙΣΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ
42.ΚΟΝΤΕΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ
43.ΚΟΝΤΟΘΑΝΑΣΗ ΑΓΑΘΗ του ΦΛΩΡΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
44.ΚΟΤΖΙΑΕΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ
45.ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
46.ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
47.ΜΑΡΜΑΡΕΝΤΖΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
48.ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
49.ΜΠΑΚΛΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
50.ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΤΥΡΟΚΟΜΟΣ
51.ΜΠΑΜΠΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΓΕΩΠΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΛΓΑ-ΤΑΜΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΛΙΒΑΔΙΩΤΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΟΛΥΜΠΙΟΣ"
52.ΜΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΟΔΗΓΟΣ
53.ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ-ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
54.ΜΠΑΤΣΙΛΑ- ΑΛΕΞΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΔΙΚΑΣΤΙΚΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΡΙΑ
55.ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
56.ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΑΓΡΟΤΗΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΥΜΒΟΥΛΙΟΥ ΤΗΣ Τ.Κ. ΜΗΛΕΑΣ
57.ΜΠΟΥΓΑΤΣΑΣ ΜΑΡΚΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
58.ΝΟΥΣΙΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
59.ΝΤΙΝΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ-ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΟΙΚΟΔΟΜΩΝ ΕΠΑΡΧΙΑΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
60.ΝΤΟΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
61.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
62.ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
63.ΠΑΔΙΩΤΗ- ΜΑΝΤΖΩΚΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ/ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ
64.ΠΑΛΑΚΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΕΥΡΙΠΙΔΗ ΣΟΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΣ-ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
65.ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
66.ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΩΜΑ-ΑΓΡΟΤΗΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΑΡΑΝΤΑΠΟΡΟΥ
67.ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΣΤΟ ΚΥ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
68.ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ -ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ
69.ΠΑΣΧΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ-ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΙΔΙΩΤΙΚΩΝ-ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
70.ΠΑΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΩΤΙΟY-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
71.ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ Τ.Κ. ΛΥΚΟΥΔΙΟΥ
72.ΠΛΑΤΑΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
73.ΠΟΥΛΙΟΥ ΑΘΗΝΑ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
74.ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ
75.ΣΑΜΑΡΑ ΑΝΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ
76.ΣΑΜΑΡΑΣ ΝΙΚΗΤΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
77.ΣΙΔΗΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΛΕΞΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
78.ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
79.ΣΤΑΤΗΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΗΛΙΑΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΜΟΡΦΩΤΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΜΑΓΟΥΛΑΣ ''Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ''
80.ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ
81.ΣΥΜΕΩΝΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ-ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΣ- ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΡΙΣΑΣ
82.ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ-ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΡΑΔΟΣΙΒΙΩΝ
83.ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΩΝ ΙΚΑ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ
84.ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΣ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΠΑΡΑΡΤΗΜΑΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΤΟΥ ΕΣΥΝ/ ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΕΕΠΕΑ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
85.ΤΑΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ-ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ
86.ΤΑΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ-ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ-ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΡΟΤΟΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΑΡΑΔΟΣΙΒΙΩΝ
87.ΤΑΣΙΟΥ- ΔΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
88.ΤΖΗΜΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΝΑΥΤΕΡΓΑΤΗΣ
89.ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΗΤΣΟΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
90.ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ
91.ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-ΑΓΡΟΤΗΣ
92.ΦΩΤΑΚΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ-ΛΟΓΙΣΤΗΣ
93.ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ
94.ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
95.ΧΑΡΧΑΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
96.ΧΑΤΖΕΪΠΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
97.ΧΑΤΖΗ- ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ
98.ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ-ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ
99.ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΑΝΝEΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-ΑΓΡΟΤΙΣΣΑ
100.ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ-ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ

elassona-city.gr

Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.