Header Ads

Από την Αλεξανδρούπολη ξεκινάει το ταξίδι του ΓΣΕΕ στην Α2

Πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ομοσπονδίας Πετοσφαίρισης, η κλήρωση των πρωταθλημάτων των Εθνικών κατηγοριών, για την περίοδο 2018-19, όπου και θα αγωνίζεται και η ομάδα του ΓΣΕ Ελασσόνας.

Η 1η αγωνιστική, βρίσκει την ομάδα της Ελασσόνας, να αγωνίζεται στην Αλεξανδρούπολη με την τοπική Νίκη..

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Α2 Γυναικών - Β' όμιλος

1η αγωνιστική (6-7 Οκτωβρίου)

Ασκληπιός Τρικάλων - Ναύαρχος Βότσης
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣ Γιάννενα
ΕΑ Λαρίσης - Σταυρούπολη
ΑΟ Καβάλα - ΑΣΚ Λαγκαδά
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ένωση Ελασσόνας
ΡΕΠΟ Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Πρωταθλητές Πεύκων - ΓΣ Δράμας

2η αγωνιστική (13-14 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ασκληπιός Τρικάλων
Ναύαρχος Βότσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λαρίσης
Σταυρούπολη - ΑΟ Καβάλα
ΑΣΚ Λαγκαδά - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ένωση Ελασσόνας ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου

3η αγωνιστική (20-21 Οκτωβρίου)
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης - Ναύαρχος Βότσης
ΑΟ Καβάλα - ΑΣ Γιάννενα
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Σταυρούπολη
ΡΕΠΟ - ΑΣΚ Λαγκαδά
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Δράμας

4η αγωνιστική (27-28 Οκτωβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΕΑ Λαρίσης
Ασκληπιός Τρικάλων - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Σταυρούπολη - ΡΕΠΟ
ΑΣΚ Λαγκαδά Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας - Ένωση Ελασσόνας

5η αγωνιστική (3-4 Νοεμβρίου)
ΑΟ Καβάλα - Πρωταθλητές Πεύκων
ΕΑ Λαρίσης - Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ναύαρχος Βότσης
ΡΕΠΟ - ΑΣ Γιάννενα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Σταυρούπολη
Ένωση Ελασσόνας ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΓΣ Δράμας

6η αγωνιστική (10-11 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Καβάλα
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης - ΡΕΠΟ
ΑΣ Γιάννενα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Σταυρούπολη Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας - ΑΣΚ Λαγκαδά

7η αγωνιστική (17-18 Νοεμβρίου)
ΡΕΠΟ - Πρωταθλητές Πεύκων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ναύαρχος Βότσης
Ένωση Ελασσόνας - ΑΣ Γιάννενα
ΑΣΚ Λαγκαδά Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης - ΓΣ Δράμας

8η αγωνιστική (24-25 Νοεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ασκληπιός Τρικάλων - ΡΕΠΟ
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΕΑ Λαρίσης - ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης - Ένωση Ελασσόνας
ΑΣ Γιάννενα ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας - Σταυρούπολη

9η αγωνιστική (1-2 Δεκεμβρίου)
Ένωση Ελασσόνας - Πρωταθλητές Πεύκων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ασκληπιός Τρικάλων
ΡΕΠΟ - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ναύαρχος Βότσης
Σταυρούπολη ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα - ΓΣ Δράμας

10η αγωνιστική (8-9 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣΚ Λαγκαδά
Ασκληπιός Τρικάλων - Ένωση Ελασσόνας
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΕΑ Λαρίσης - ΡΕΠΟ
ΑΟ Καβάλα - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας - ΑΣ Γιάννενα

11η αγωνιστική (15-16 Δεκεμβρίου)
Σταυρούπολη - Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ασκληπιός Τρικάλων
Ένωση Ελασσόνας - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΕΑ Λαρίσης
ΡΕΠΟ - ΑΟ Καβάλα
ΑΣ Γιάννενα Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΓΣ Δράμας

12η αγωνιστική (22-23 Δεκεμβρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΣ Γιάννενα
Ασκληπιός Τρικάλων - Σταυρούπολη
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΕΑ Λαρίσης - Ένωση Ελασσόνας
ΑΟ Καβάλα - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Νίκη Αλεξανδρούπολης ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας - Ναύαρχος Βότσης

13η αγωνιστική (12-13 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης - Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΣ Γιάννενα - Ασκληπιός Τρικάλων
Σταυρούπολη - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας - ΑΟ Καβάλα
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου Νίκη Αλεξανδρούπολη
ΡΕΠΟ - ΓΣ Δράμας

14η αγωνιστική (19-20 Ιανουαρίου)
Ναύαρχος Βότσης - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣ Γιάννενα - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Σταυρούπολη - ΕΑ Λαρίσης
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟ Καβάλα
Ένωση Ελασσόνας - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΡΕΠΟ
ΓΣ Δράμας - Πρωταθλητές Πεύκων

15η αγωνιστική (26-27 Ιανουαρίου)
Ασκληπιός Τρικάλων - Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ναύαρχος Βότσης
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Γιάννενα
ΑΟ Καβάλα - Σταυρούπολη
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΡΕΠΟ Ένωση Ελασσόνας
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΓΣ Δράμας

16η αγωνιστική (2-3 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ναύαρχος Βότσης - ΕΑ Λαρίσης
ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη - Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΡΕΠΟ
Ένωση Ελασσόνας Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας - Ασκληπιός Τρικάλων

17η αγωνιστική (9-10 Φεβρουαρίου)

ΕΑ Λαρίσης - Πρωταθλητές Πεύκων
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΟ Καβάλα - Ναύαρχος Βότσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Γιάννενα
ΡΕΠΟ - Σταυρούπολη
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου ΑΣΚ Λαγκαδά
Ένωση Ελασσόνας - ΓΣ Δράμας

18η αγωνιστική (16-17 Φεβρουαρίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΑΟ Καβάλα
Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λαρίσης
Ναύαρχος Βότσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης
ΑΣ Γιάννενα - ΡΕΠΟ
Σταυρούπολη - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣΚ Λαγκαδά Ένωση Ελασσόνας
ΓΣ Δράμας - Ελπίδα Αμπελοκήπων

19η αγωνιστική (23-24 Φεβρουαρίου)
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Πρωταθλητές Πεύκων
ΑΟ Καβάλα - Ασκληπιός Τρικάλων
ΕΑ Λαρίσης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ - Ναύαρχος Βότσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΣ Γιάννενα
Ένωση Ελασσόνας Σταυρούπολη
ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣ Δράμας

20η αγωνιστική (2-3 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - ΡΕΠΟ
Ασκληπιός Τρικάλων - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΑΟ Καβάλα
Ναύαρχος Βότσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΣ Γιάννενα - Ένωση Ελασσόνας
Σταυρούπολη ΑΣΚ Λαγκαδά
ΓΣ Δράμας - ΕΑ Λαρίσης

21η αγωνιστική (9-10 Μαρτίου)
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Πρωταθλητές Πεύκων
ΡΕΠΟ - Ασκληπιός Τρικάλων
Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΑΟ Καβάλα - ΕΑ Λαρίσης
Ένωση Ελασσόνας - Ναύαρχος Βότσης
ΑΣΚ Λαγκαδά ΑΣ Γιάννενα
Σταυρούπολη - ΓΣ Δράμας

22η αγωνιστική (16-17 Μαρτίου)

Πρωταθλητές Πεύκων - Ένωση Ελασσόνας
Ασκληπιός Τρικάλων - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
Ελπίδα Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ
ΕΑ Λαρίσης - Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΣ Γιάννενα Σταυρούπολη
ΓΣ Δράμας - ΑΟ Καβάλα

23η αγωνιστική (23-24 Μαρτίου)
ΑΣΚ Λαγκαδά - Πρωταθλητές Πεύκων
Ένωση Ελασσόνας - Ασκληπιός Τρικάλων
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - Ελπίδα Αμπελοκήπων
ΡΕΠΟ - ΕΑ Λαρίσης
Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Καβάλα
Σταυρούπολη Ναύαρχος Βότσης
ΑΣ Γιάννενα - ΓΣ Δράμας

24η αγωνιστική (30-31 Μαρτίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Σταυρούπολη
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΚ Λαγκαδά
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Ένωση Ελασσόνας
ΕΑ Λαρίσης - Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΑΟ Καβάλα - ΡΕΠΟ
Ναύαρχος Βότσης ΑΣ Γιάννενα
ΓΣ Δράμας - Νίκη Αλεξανδρούπολης

25η αγωνιστική (13-14 Απριλίου)
ΑΣ Γιάννενα - Πρωταθλητές Πεύκων
Σταυρούπολη - Ασκληπιός Τρικάλων
ΑΣΚ Λαγκαδά - Ελπίδα Αμπελοκήπων
Ένωση Ελασσόνας - ΕΑ Λαρίσης
Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου - ΑΟ Καβάλα
ΡΕΠΟ Νίκη Αλεξανδρούπολης
Ναύαρχος Βότσης - ΓΣ Δράμας

26η αγωνιστική (20-21 Απριλίου)
Πρωταθλητές Πεύκων - Ναύαρχος Βότσης
Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα
Ελπίδα Αμπελοκήπων - Σταυρούπολη
ΕΑ Λαρίσης - ΑΣΚ Λαγκαδά
ΑΟ Καβάλα - Ένωση Ελασσόνας
Νίκη Αλεξανδρούπολης Νέα Γενιά Ασβεστοχωρίου
ΓΣ Δράμας - ΡΕΠΟ
Εικόνες θέματος από mammuth. Από το Blogger.