.

Σάββατο, 9 Σεπτεμβρίου 2017

Κλήση ποδοσφαιριστών για τις Μικτές της ΕΠΣΛ

Συνεχίζεται για δεύτερη εβδομάδα, η προπόνηση προεπιλογής ποδοσφαιριστών, με σκοπό την τελική στελέχωση των Μικτών ομάδων Νέων και Παίδων, οι οποίες τη φετινή ποδοσφαιρική χρονιά θα συμμετάσχουν στο πρωτάθλημα Προεπιλογής Παικτών για τις Εθνικές ομάδες, που διοργανώνει η Ελληνική Ποδοσφαιρική Ομοσπονδία.

Σε αυτό το δεύτερο γκρουπ προπόνησης, οι 2 Ενωσιακοί προπονητές κ.κ. Γιώργος Καμάκας (Παίδων) και Κυριάκος Κυζιρίδης (Νέων), καλούν τους παρακάτω αναφερόμενους παίκτες, να προσέλθουν στο Δημοτικό Γήπεδο της ΧΑΛΚΗΣ, έχοντας μαζί τους αθλητική στολή προπόνησης, ποδοσφαιρικά παπούτσια και καλαμίδες.

ΠΑΙΔΕΣ Τρίτη 12 Σεπτεμβρίου, ώρα έναρξης 17.30

Κυρίτσης, Τσιούπρος, Στάμος, Γκιάτα, Λυγούρας, Πετσούλας (ΑΕΛ),
Κατσής (Αμπελωνιακός), Ζησούλης (Αργυροπούλι), Τσιομήτας Στελ., Τσιομήτας Αποστ., Μπαριώτας, Κατσαμπέλας (Ατρόμητοι), Μανωλόπουλος (Ηρακλής Λάρισας), Ζαρκαδής (Αστηρ Μελισσοχωρίου), Μητάκος, Ζαχόπουλος (Αστραπή Ν. Πολιτείας), Παπαθανασίου (Νίκη Μιχαήλ), Καραβέντζας, Κοτσάκι, Δρόσος (Ολυμπίκ), Τσιγγάνης (Πελασγιώτιδα), Παπαϊωάννου, Καραγκιόζης (Π.Ο.Ε.), Τσαμάγκος (Τοξότης), Παπακωνσταντίνου, Καρυώτης (Φαλανιακός), Βογιατζής, Κατιγιάννης (Ηρακλής Χάλκης), Κουτσικούλης, Χατζής (Πελασγιώτιδα).

ΠΑΙΔΕΣ Τετάρτη 13 Σεπτεμβρίου, ώρα έναρξης 17.30

Ρήτας, Μηλίγκας, Παρασκευούδης, Μακρυγιάννης (ΑΕΛ), Νταρής, Παζάρας, Σούμπασης (Αμπελόκηποι), Πατούνας Ι., Στεργίου, Δελημήτρος, Πολύμερος, Γκαμπούρας, Πατούνας Β. (Ατρόμητοι), Παπανικολάου, Πασσιάς (Διογένης), Παπαδάκος, Νατσίδης (Ηρακλής Λάρισας), Παπαδόπουλος (Αστραπή Ν. Πολιτείας), Παρασκευούδης (Νίκη Μιχαήλ), Χαριστακέας, Παπαγιάννης, Αθανασιάς (Ολυμπίκ), Κατσαρός (Πηνείος-Baraze), Δανιλούλης, Παϊτέρης (Προμηθέας), Αθάνατος (Τοξότης), Γκουντάρας (Φιλοκτήτης), Κυρίτσης, Μπαλής (Αβέρωφ).

ΝΕΟΙ Δευτέρα 11 Σεπτεμβρίου, ώρα έναρξης 18.00


Τσαρούχας (Νίκη Μιχαήλ), Δραγατσίκης, Ζησόπουλος (Ηρακλής Λάρισας), Ματζώνης, Γιάννας (Αμπελώνας), Δρόσος, Γαλανόπουλος (Φάρσαλα), Βλαχάκης, Ντόκος (Ατρόμητοι), Κοτλής, Τσουμάνης (Δήμητρα Γιάννουλης), Τσιμπόλης, Σκουλίδης (ΑΕΛ), Φουρίκης (Παναγροτικός), Μαναός (Αστραπή Ν. Πολιτείας), Φωκαίδης (Λαρισαϊκός), Χριπάτσιος, Σούμπασης (Αμπελόκηποι), Βουλτσίδης (Τοξότης), Μπότσης (Απόλλων Λάρισας), Σακοράφας (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Φαρμάκας (Αετός Μακρυχωρίου), Μπαντέλας, Γραμμένος (Αβέρωφ), Γκαραβέλης, Νυχτερίδας (Πελασγιώτιδα).


ΝΕΟΙ ΤΡΙΤΗ 12 Σεπτεμβρίου, ώρα έναρξης 17.00

Μπουλασίκης, Μπενεχούτσιος (Ατρόμητοι), Γκατζιούρας, Χασιώτης, Σπανός (Νίκη Μιχαήλ), Γκούμας, Χουλιαρόπουλος, Μπούρας, Γώγος, Ριζούλης (ΑΕΛ), Δήμου, Γκαλμπογκίνης (Σμόλικας Φαλάνης), Καρέλας (Δήμητρα Γιάννουλης), Μασούρας (Ανθούπολη), Δεληγιάννης (Ακαδημία Πλίτση), Καραγιάννης, Πίπιλας, Τζιάτζιος (Οικονόμος Τσαριτσάνης), Λάλας (Αετός Μακρυχωρίου), Βλησαρούλης (Απόλλων Λάρισας), Τριανταφύλλου, Παπαγεωργίου, Βάνης (Ακαδημία Τυρνάβου), Νικολούλης (Ηρακλής Χάλκης), Θεοχάρης (Χαραυγή), Μπλαντάς (Ηρακλής Λάρισας).


Μετά το τέλος της προπόνησης της Δευτέρας 11.09 θα ανακοινωθούν τα ονόματα όσων θα συμμετάσχουν στην προπόνηση της Τετάρτης 13.09.