.

Παρασκευή, 25 Αυγούστου 2017

Το Φροντιστήριο Μέσης Εκπαίδευσης "Τσαντίλα Δώρα" συγχαίρει τους μαθητές του!!!

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ "ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ"-ΣΥΓΧΑΙΡΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΑΘΗΤΕΣ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΤΟΥΣ ΣΤΙΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ 2017 ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΛΕΣ ΣΠΟΥΔΕΣ

1.ΒΑΡΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
2.ΓΕΓΓΕΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
3.ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
4.ΔΑΥΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
5.ΖΙΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
6.ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ
7.ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ-ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΑΠΘ
8.ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ-ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9.ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
10.ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11.ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ
12.ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
13.ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
14.ΤΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ-ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε ΣΕΡΡΕΣ ΤΕΙ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
15.ΝΤΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16.ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
17.ΜΟΥΛΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
18.ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
19.ΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
20.ΠΕΤΡΙΤΙ ΛΑΟΥΡΑ-ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ
21.ΤΖΙΟΥΡΓΚΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
22.ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ
23.ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΕΤΗ-ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ
24.ΚΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
25.ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.
26.ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ
27.ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΕΝΔΕΙΚΤΙΚΑ ΠΑΡΑΘΕΤΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ:
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: ΕΚΘΕΣΗ:18,8 ΙΣΤΟΡΙΑ: 18,7 ΛΑΤΙΝΙΚΑ: 18,5 ΑΡΧΑΙΑ:15
ΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: ΙΣΤΟΡΙΑ:16,9 ΛΑΤΙΝΙΚΑ:16,2
ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: ΕΚΘΕΣΗ:16,2 ΙΣΤΟΡΙΑ:16,5 ΒΙΟΛΟΓΙΑ:18
ΠΕΤΡΙΤΙ ΛΑΟΥΡΑ: ΕΚΘΕΣΗ:16,2 ΙΣΤΟΡΙΑ:15,2
ΜΟΥΛΤΣΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑ:18,6
ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ: ΕΚΘΕΣΗ:15 ΙΣΤΟΡΙΑ:15,4
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ: ΕΚΘΕΣΗ: 16,2 ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ:19,2
ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ: ΒΙΟΛΟΓΙΑ:15,6
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: ΙΣΤΟΡΙΑ:18,7 ΛΑΤΙΝΙΚΑ:18,8
ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΥ:16,6
ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ: ΕΚΘΕΣΗ:15,6

ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ ΜΕ ΥΨΗΛΗ ΣΕΙΡΑ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗΣ
ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ: 3η
ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: 4η
ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ: 10η
ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΕΤΗ: 10η
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ: 15η
ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ: 12η

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ
Εξειδίκευση και μέθοδος… οδηγούν σίγουρα στην επιτυχία!!!

ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΣΠΟΥΔΩΝ: ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ
ΔΙΔΑΣΚΟΥΝ: ΤΣΑΝΤΙΛΑ ΔΩΡΑ (ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ)
ΚΑΛΙΑΦΑ ΡΙΤΣΑ (ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ)
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ)
ΜΑΝΤΖΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΦΥΣΙΚΗ/ΧΗΜΕΙΑ)
ΜΗΝΟΒΓΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΒΙΟΛΟΓΙΑ)

Τα μαθήματα για Β’ και Γ’ Λυκείου, ξεκίνησαν.
Έναρξη μαθημάτων Γυμνασίου, Α’ Λυκείου και ΕΠΑΛ 12 Σεπτεμβρίου!

Οι εγγραφές συνεχίζονται.

Γεωργάκη Ολυμπίου 10 τηλ: 24930 23223 κιν: 6976454982