.

Πέμπτη, 24 Αυγούστου 2017

Οι επιτυχόντες της Επ.Ελασσόνας

Το Ράδιο Ελασσόνα 88.4 σας παρουσιάζει τα ονόματα των μαθητών της Επαρχίας Ελασσόνας που πέτυχαν στις Πανελλαδικές εξετάσεις.

1ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ:

ΑΒΕΛΛΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΥΡΙΑΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ, ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΓΡΟΔΗΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΑΡΣΕΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΑΣΣΙΧΙΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΒΑΛΙΩΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΒΑΡΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΒΟΥΡΟΝΙΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΕΓΓΕΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΙΑΝΑΚΙ ΜΑΡΙΟ ΙΛΙΡΙΑΝ ΝΤΑΣΟΥΡΙΓΕ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΟΝΤΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΣΑΣ

ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΓΚΟΥΤΖΑΜΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΤΕΟΥΤΑ-ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΓΚΡΟΥΜΤΣΙΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΓΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΑΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΔΑΥΪΔΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΙΑΚΩΒΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΗΜΟΥ ΝΙΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΖΑΡΖΩΝΗ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΖΑΨΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΖΗΔΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΕΛΙΤΙΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ

ΖΙΑΝΝΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΛΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΘΕΟΦΙΛΙΑ ΑΝΕΣΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΙΜΙΛΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΚΑΤΣΙΑΝΑ ΒΑΪΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΚΑΤΣΙΔΗ ΒΑΪΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΚΟΤΥΛΗ ΑΝΘΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΚΥΡΙΤΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΕΤΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΦΡΑΓΚΙΣΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΜΠΕΡΝΤΟΥΦΙ ΕΝΕΑ ΑΝΤΙ ΣΟΝΙΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΤΕΛΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΝΤΟΥΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΞΕΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΥΜΕΩΝ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΓΟΡΙΤΣΑ ΒΑΪΟΣ ΕΛΕΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΠΑΡΛΑΝΤΖΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΕΥΔΟΚΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΠΑΡΛΑΝΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΟΥΡΙΚΑ ΑΛΙΚΗ ΗΛΙΑΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ) ΠΑΝ. ΠΑΤΡΩΝ

ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΕΛΙΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ ΣΜΥ

ΠΟΥΤΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΙΑΝΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΕΜΠ

ΠΡΟΒΙΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΑΪΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΜΠΟΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΤΕΓΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΤΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΣΑΤΣΟΥ ΜΕΤΑΞΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΓΕΝΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΓΛΑΪΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΤΣΙΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ) ΠΥΡΟΣΒ ΑΚΑΔ

ΤΣΟΥΡΕΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΧΑΪΔΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΑΪΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ

ΑΓΡΙΟΔΗΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΑΚΡΙΒΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΑΚΡΙΒΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ - ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΗΜΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΠΑΡΓΙΩΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΝΤΑΜΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΤΣΙΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΣΑΜΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ) ΤΕΙ ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΣΑΠΟΥΝΑ ΛΕΥΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΣΓΟΥΡΑΛΗ ΖΩΗ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΙΛΙΝΤΑ ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΟΛΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΙΣΤΟΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΠΑΝΤΕΙΟ

Λ.Τ ΒΕΡΔΙΚΟΥΣΙΑΣ

ΘΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ) ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ

ΚΑΡΑΤΖΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΣΑΜΟΣ) - ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ-ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΡΚΑΤΣΕΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΜΟΥΜΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΟΥΝΤΑΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΝΥΧΤΕΡΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

Λ.Τ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΒΑΛΙΩΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΑΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΓΚΑΡΛΕΜΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΘΑΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) ΤΕΙ ΚΕΝΤΡ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΜΑΡΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΦΝΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΑΤΣΙΜΠΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΜΗΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Λ.Τ ΛΙΒΑΔΙΟΥ

ΓΚΡΙΖΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΘΩΜΑΣ ΦΑΝΗ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ, ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΜΟΥΣΕΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΜΠΙΣΜΠΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΞΑΝΘΙΠΠΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΡΑΧΩΒΙΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΖΗΜΑΓΙΩΡΓΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΤΣΑΝΟΥΣΑ ΑΝΝΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Λ.Τ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ

ΜΟΥΛΤΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΑΤΖΙΟΜΗΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΓΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΑΓΑΘΗ ΛΟΥΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ) ΠΑΝ. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΕΤΡΙΤΙ ΛΑΟΥΡΑ ΑΛΦΡΕΝΤ ΑΝΤΕΛΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ

ΡΟΥΣΤΕΜΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΒΑΣΙΛ ΜΑΡΙΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΜΕΣΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΤΖΙΟΥΡΓΚΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΥΘΑΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΑΡΤΑ) ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ

Λ.Τ. ΚΡΑΝΕΑΣ

ΔΗΜΟΥΛΑ ΝΕΦΕΛΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΘΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΖΙΑΡΡΑ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΚΑΛΥΒΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΟΠΑ

ΜΑΣΤΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΜΥΛΩΝΑ ΡΑΦΑΕΛΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΕΚΠΑ

ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΠΑΝ. ΠΕΙΡΑΙΩΣ

ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ (ΠΑΤΡΑ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΠΟΡΝΑΡΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΞΑΝΘΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ

ΓΚΡΟΥΜΤΣΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΡΥΓΩΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΖΑΡΚΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΗΣΗΣ ΖΩΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ) ΓΕΩΠ. ΠΑΝ. ΑΘ.

ΛΑΖΑΡΟΥ ΖΗΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΓΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΒΑΪΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΣΠΑΣΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΓΡΕΒΕΝΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΓΕΛ ΚΑΙ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑΣ Β” 10% 2016

1ο ΓΕΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 10_2016

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΠΙΠΛΟΥ Τ.Ε. (ΚΑΡΔΙΤΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΒΑΙΤΣΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΖΥΓΟΥΡΗ ΑΡΕΤΗ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΛΛΙΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ) ΠΑΝ. ΑΙΓΑΙΟΥ

ΚΑΛΑΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΚΟΥΤΣΙΑΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

ΠΑΝΤΑΖΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΖΑΝΗ) ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ) ΙΟΝΙΟ ΠΑΝ.

ΦΩΤΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΣΟΦΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΓΕΛ ΔΟΜΕΝΙΚΟΥ 10_2016

ΠΑΛΑΣΚΑ ΡΗΓΟΥΛΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΡΟΣΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

Λ.Τ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10_2016

ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

Λ.Τ ΚΡΑΝΕΑΣ 10_2016

ΤΖΙΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ) ΤΕΙ ΑΝΑΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ

Λ.Τ. ΛΙΒΑΔΙΟΥ 10_2016

ΜΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΣΤΑΥΡΟΣ ΕΥΦΡΑΞΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Α 10% 2016

ΕΠΑΛ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ10_2016 (884)

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ) ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ

ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ

ΑΠΟΦΟΙΤΟΙ ΓΕΛ ΚΑΙ ΕΠΑΛ ΟΜΑΔΑ Β 10% 2015

1ο ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ10_2015

ΚΥΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) ΔΗΜ. ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

Λ.Τ ΛΙΒΑΔΙΟΥ10_2015

ΜΠΑΝΑΣΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ

Λ.Τ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10_2015

ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) ΠΑΝ. ΚΡΗΤΗΣ