.

Παρασκευή, 10 Φεβρουαρίου 2017

Το πρόγραμμα των πρωταθλημάτων της ΕΠΣ Λάρισας για το Σαββατοκύριακο 11-12/02

Αγωνιστικών υποχρεώσεων συνέχεια στα πρωταθλήματα της ΕΠΣ Λάρισας αυτό το Σαββατοκύριακο, περιλαμβάνοντας αρκετά ντέρμπι με ιδιαιτερότητες.

Ρεπό δεν έχει κανένας όμιλος αυτό το Σαββατοκύριακο κι έτσι έχουμε γεμάτη αγωνιστική δράση στα γήπεδα της Λάρισας.

Σάββατο 11/02 και ώρα 15:00

Α΄ ΕΠΣ Λάρισας

Καλοχώρι 11/02 Μακρυχώρι
Βλαχογιάννι 11/02 Φαλανιακός
Τύρναβος 11/02 Αργυροπούλι
Αμυγδαλέα 11/02 ΠΟΕ
Τσαριτσάνη 11/02 Αστραπή Ν. Πολιτείας
Σμόλικας Φαλάνης 11/02 Αστέρας Τυρνάβου
Αχιλλεάς Φαρσάλων 11/02 Λάρισα 2012
Δωτιέας Αγιάς 11/02 Γιάννουλη

Α΄1 ΕΠΣ Λάρισας
Αμπελιά 11/02 Άγιοι Ανάργυροι

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Νίκαια 11/02 Μυραϊκός
Μαυροβούνι 11/02 Δίλοφο
Τοξότης Λάρισας 11/02 Υπέρεια
Λύκοι 11/02 Ακαδημία Φαρσάλων
Ανθούπολη 11/02 Ναρθάκι
Ρεπό Χαραυγή

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος
Ζωοδόχος Πηγή 11/02 Κρήνη
Προμηθέας 11/02 Ζάππειο
Μαρίνος Αντύπας 11/02 Μάνδρα
Σταυρός 0 – 3 α.α. Άγιος Θωμάς
Χαλκιάδες 11/02 Τερψιθέα

2ος Όμιλος
Δελέρια 11/02 Συκέα
Λιβάδι 11/02 Κρανιά
Δρυμός 11/02 Δασοχώρι
Καλύβια 11/02 Ευαγγελισμός
Βρυότοπος 0 – 3 α.α. Πύθειο
Εθνικός Ολύμπου 11/02 Νίκη Μιχαήλ
Κυριακή 12/02 και ώρα 11:00

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Διογένης 11/02 Άγιος Γεώργιος

3ος Όμιλος
Πηνειός 12/02 Πύρρος
Κυριακή 12/02 και ώρα 15:00
Κιλελέρ 12/02 Γόννοι
Βούναινα 12/02 Πουρνάρι
Αμπελιά 12/02 Αγ. Ανάργυροι
Γλαύκη 0 – 3 α.α. Νεάπολη
Ηρακλής Λάρισας 12/02 Ραχούλα
Φιλοκτήτης Μελιβοίας 12/02 Νέες Καρυές
Συκούριο 12/02 Αμπελωνιακός
Δαμασιακός 3 – 0 α.α. Ηρακλής Χάλκης

Β΄ ΕΠΣ Λάρισας

1ος Όμιλος

Αναγέννηση Φαρσάλων 12/02 Βαμβακού

2ος Όμιλος
Καρυά 12/02 Αμπελόκηποι
Ροδιακός 12/02 Βαλανίδα
Μεγ. Ελευθεροχώρι 12/02 Πλατανούλια
Δολιχιακός 12/02 Πανιώνιος
Δρυμός 12/02 Κουλούρι
Μεσοχώρι 12/02 Βερδικούσια
Ρεπό Ακαδημία Τυρνάβου

3ος Όμιλος
Μελισσοχώρι 12/02 Χειμάδι
Μελία 12/02 Ανάβρα
Ατρόμητοι/Θύελλα 12/02 Πελασγιώτιδα
Νέο Περιβόλι 12/02 Σ.Σ. Ραψάνης
Λαρισαϊκός 12/02 Στόμιο
Ομορφοχώρι 12/02 Μαρμαρίνη
Αρμένιο Ομόνοια

Γ΄ ΕΠΣ Λάρισας

3ος Όμιλος

Γαλήνη 12/02 Παραπόταμος
Μελιβοιακός 12/02 Πυργετός
Ελάτεια 12/02 Καλαρρύτες
Αετόλοφος 12/02 Λάρισα 88
Ιπποκράτης 12/02 Έλαφος

arenalarissa.gr